Üyelik Sözleşmesi

Konu ve Taraflar
www.dekorme.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Cumhuriyet Mah. Başarı Sk. No: 28/1 Üsküdar / İstanbul adresinde yerleşik, Dekorme. (Bundan böyle "dekorme” olarak anılacaktır). Diğer tarafta www.dekorme.com internet sitesine ÜYE olan kullanıcı ("ÜYE") olarak adlandırılacaktır. Bu sözleşmenin konusu, ÜYE’ nin, www.dekorme.com internet sitesinden alışveriş yapma kayıt ve koşullarını belirlemesidir.

Hak ve Yükümlülükler
Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. ÜYE, www.dekorme.com internet sitesine ÜYE olurken verdiği tüm bilgilerin doğru olduğunu, www.dekorme.com‘ un bu bilgilerin gerçeğe uygun olmaması nedeniyle uğrayacağı zararları hemen tazmin edeceğini taahhüt eder. ÜYE, dekorme tarafından kendisinin kullanımı için onaylanan şifreyi başkaları ile paylaşamaz. Şifre kullanım hakkı ÜYE’ nin sadece kendisine aittir. Şifrenin başkalarına kullandırılması ile ilgili doğabilecek tüm sorumluluk ve zarar ÜYE’ ye aittir. ÜYE, www.dekorme.com internet sitesini kullanırken yasalara uymayı kabul eder. Aksi durumda oluşabilecek tüm cezai ve hukuki yükümlülükler ÜYE’ nin sorumluluğunda olacaktır. ÜYE, www.dekorme.com internet sitesini hiçbir şekilde yasalara aykırı bir amaç için kullanamaz. dekormenin,  ÜYE' sinin, www.dekorme.com sitesi ve içeriği ile ilgili beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ötürü sorumluluğu bulunmamaktadır. ÜYE, dekorme internet sitesinin kullanılması nedeniyle uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden dekorme' den tazminat talep etmemeyi kabul eder. dekorme, bu üyelik sözleşmesi içerisinde yer alan maddelere uyulmamasından dolayı konunun hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, ÜYE'ye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkına sahiptir. dekorme' nın her zaman ve tek taraflı olarak gerektiğinde ÜYE' nin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. ÜYE, dekorme’ nın bu yetkisini önceden kabul eder. Bankaların kredi kartı kullanımına ve kampanyalarına ilişkin koşullar, haber vermeksizin değiştirilebilmektedir.  www.dekorme.com alışveriş sitesinde yer alan fiyat ve ürün bilgilerinde farklılık ve yazım hatası olması durumunda dekorme firması . kayıtları geçerli olacaktır.
www.dekorme.com, E-posta yolu ile kimlik bilgileri veya şifrenizi istememektedir.
 
Cayma Hakkının kullanımı
Tüketici Kanununa göre (Sebep göstermeden Cayma Hakkı), Satın almış olduğunuz ürünü,  tekrar satılabilirliği bozulmamış, kullanılmamış, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, tadilatı yapılmamış, tüm aksesuarları ile birlikte ve iade ürün şartlarına uygun olması halinde, teslim alındığı tarihten itibaren 7 (yedigün) gün içerisinde sebep göstermeden iade edebilirsiniz. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürün/ürünlerin ALICI tarafından anlaşmalı kargo firması olan "Anlaşmalı" Kargo firması aracılığıyla gönderilmesi halinde kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır. ALICI’NIN ürün/ürünleri başka bir kargo firması aracılığıyla göndermesi durumunda kargo bedeli ALICI tarafından karşılanacaktır.  Ürün bedelinin iadesinde banka tarafındaki aksaklıklardan SATICI sorumlu tutulamaz.
Ürünlerinin alınıp Cayma hakkı süresi içinde (7 gün) iade edilmesi ve bu işlemin kötü niyetle tekrarlanması: Kargo ücretinin ÜYE tarafından ödenmesi gereken durumlarda kargoyu teslim almamak ve dekorme.com’ u bilerek zarara uğratmak; Ürüne kasten zarar vererek iade etmek istemek; Yüksek tutardaki bir kargo ücretini ve ürünü kabul etmek ve sonrasında kargo ücretini ödememek. Bahsedilen işlemler ÜYE için kötü niyet olarak kabul edilecek ve bu ÜYE’ nin üyeliği süreli olarak dondurulacak veya bitirilebilecektir.  
dekorme internet sitesi yazılım ve tasarımı dekorme firmasında  mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar ÜYE tarafından izinsiz kullanılamaz ve değiştirilemez. dekorme, ÜYE' nin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde, dekorme’ nın haklarını ve mülkiyetini koruma amaçlı olarak açıklayabilir. dekorme web sitesi, virus ve benzeri kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için savunma amaçlı tedbir alınmıştır. Ancak ÜYE’ nin nihai güvenliğin sağlanması için kendi virus koruma sistemini sağlaması gerekmektedir. ÜYE, dekorme internet sitesi' ne girmekle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır. dekorme, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya dekorme web sitesi' nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. dekorme üyelik sözleşmesinin koşullarını haber vermeksizin her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da kaldırılan bilgi, yayın tarihinde yürürlüğe girmiş kabul edilir. dekorme bu üyelik sözleşmesi uyarınca, ÜYElerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine (ÜYE' nin üyelik başvurusunda bilgi istediğini belirtmesi durumunda) bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’ leri gönderebilecektir.  

dekorme, bu internet tasarımı ve internet sitesindeki tüm bilgi, resim ve dokumanlar, teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Bilgi, belge ve resim önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yazılım da dahil olmak üzere kopyalanamaz ve yeniden yayımlanamaz.Internet sitesinin tamamı veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ÜYE’ nin, dekorme internet sitesini kullanırken, etik davranmaması durumunda kurumumuzu uğratacağı maddi ve manevi zararı, peşinen kabul etmiş sayılacaktır.
ÜYE mail almaktan vazgeçmek istemesi durumunda bu talebini dekorme’ nın, [email protected] elektronik posta adresine bildirebilir.

Sözleşmenin Feshi
İşbu sözleşme ÜYE’ nin, üyeliğini iptal etmesi veya Herdekora tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. dekorme ÜYE' nin üyelik sözleşmesinin herhangi bir maddesini ihlal etmesi durumunda ÜYE' nin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

dekorme.com’ dir.
İşbu üyelik sözleşmesi www.dekorme.com sitesinde yayınlanan ve üyenin kabul ettiği güncel Kvkk kurallarını kapsar.

İhtilaflar halinde İstanbul Mahkeme ve icra daireleri yetkilidir.
ÜYE' nin, üyelik kaydı yapması ÜYE' nin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme ÜYE' nin ÜYE olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.