TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI


TESLİMAT: Özel durumlar hariç www.dekome.com internet sitesinden sipariş edilen ürünler siparişin verilmesinden itibaren İstanbul içine en geç 3 iş gününde, İstanbul dışına ise en geç 7 iş günü içerisinde teslim edilir. Özel durumlar, resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatillerini kapsar.dekorme.com, satın alınan ürünün, son kullanıcıya eksiksiz ve kusursuz bir şekilde ulaştırılmasından sorumludur.

Teslimat ile arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti www.dekorme.com tarafından karşılanacaktır. Arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünler, ürün teslimatının olduğu aynı gün içerisinde müşteri tarafından tekrar kargo şirketine tarafımıza gönderilmek üzere teslim edilmelidir.

Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına göre uygun olma şartı ile) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

 

KARGO İŞLEMLERİ:  Teslimat ile arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti www.dekorme.com tarafından karşılanacaktır. Arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünler, ürün teslimatının olduğu aynı gün içerisinde müşteri tarafından tekrar kargo şirketine tarafımıza gönderilmek üzere teslim edilmelidir.Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına göre uygun olma şartı ile) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.
Kargo firması size ulaşamadığı taktirde kapınıza üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır.Herhangi bir sebepten ötürü kargo firması tarafından fatura eğer size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz. (Kutunun içinden veya üstündeki şeffaf cepten fatura çıkmaz ise) Tüm ısrarlarınız karşısında eğer fatura size teslim edilmez ise bir tutanak tutturunuz ve durumu bize iletiniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.


ÜRÜNÜNÜZ HATALI YA DA HASARLI ÇIKARSA:Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Faturanızda belirtilen üründen farklı, miktara göre eksik, ya da gözle görülür biçimde hasarlı bir ürün teslimatı yapılması halinde ve/veya sipariş bilgileriniz ile fatura bilgileriniz eğer birbirinden farklı ise; kargo görevlisi ile birlikte durumu açıklayan bir tutanak tutmalısınız. Size ürün/ürünler teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta mutlaka belirtmelisiniz. Tutanak sizin ve kargo görevlisi tarafından mutlaka imzalanmalıdır. Eksik, farklı gelmiş ya da hasarlı olan ürün/ürünleri, en kısa sürede temin ederek adresinize ulaştırabiliriz. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemezsiniz.
Böyle bir durumla karşılaştığınızda dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. Tutanağa teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek gelen kargo görevlisine iade etmelisiniz.
Ayrıca bu durumu açıklayan bir yazıyı en kısa sürede internet sitemizde “Bize Ulaşın” bölümünden veya
[email protected]  elektronik posta adresimize göndermelisiniz. İade işleminizin hatasız ve kısa süre içerisinde gerçekleşebilmesi için, bize hemen ulaşmanız çok önemlidir. Bu şartlar içerisinde iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli, havale/kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe ile iade ediniz.


İADE ADRESİ: 
(OĞUZHAN KARAKAŞ)
CUMHURİYET MAHALLESİ.CANİK SOKAK NO 5 A ÜSKÜDAR/İSTANBUL
DEĞİŞİM: Teslim aldığınız bir ürünün tahrip veya kimyası bozulmuş ise en geç 3(üç)iş günü içerisinde faturası ile değişim yapabilirsiniz... Ürünün teslim tarihinden itibaren 3(üç) iş  günü  içerisinde durumu açıklayan bir yazıyı internet sitemizde “Bize Ulaşın” bölümünden veya [email protected] elektronik posta adresimize göndererek ürünü değişim talebinde bulunmalısınız. Değişimin yapılabilmesi için ürünün kutusunun yırtılmadan açılmış olması ve tekrar gönderimi esnasında teslimatı yapılan kutu içerisine aynen geldiği gibi paketlenmesinin yapılması gerekmektedir.
Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe ile iade ediniz.