Sıkça sorulan sorular:

Ürünlerimiz hakkında…

Soru:Tabloları siz mi üretiyorsunuz ?

Cevap:dekorme.com olarak kanvas tablolarımızı tamamen biz üretiyoruz .Tabloların  üretiminde kullandığımız makine ve sarf malzemeler  dünya markası Hp tarafından üretilmekte ve ömür boyu solmama garantilidir..

Soru:Parçalı tabloların mesafesini nasıl ayarlayabilirim?

Cevap:Parçalı tabloların her bir parçasının arasının 3-5 cm’lik boşluk bırakılarak asılmalıdır..Bu sayede tablonuz bir bütünün parçaları olarak görülür..

Soru:Web sitesinde bulunan ürünler stoklarınızda mevcut mudur?

Cevap:Web sitemizde bulunan tüm görselleri sipariş üzerine hazırlamaktayız ve tüm malzemeler elimizde mevcuttur..

Soru:Kanvas tablo bedir?

Cevap:Kanvas tablo özel olarak üretilmiş 400gr kalınlığında tuval bezi üzerine püskürtme sistemi ile basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen dekoratif ürünlerdir.

DEKORME tablolar,uzman ekibimizin %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile üretilmektedir.Tablo üretiminde kullandığımız makine ve sarf malzemeler  Dünya markası HP tarıfından üretilmekte ve ömür boyu solmama garantilidir.Tablo üretiminde mükemmel kaliteden ödün vermeyen satış ilkesi ile Türkiye ve Avrupa ‘ya adrese teslim edilmektedir.

Soru:Kulandığınız tuval bezinin özeliği nedir?

Cevap:Tablolarda 400gr kalınlığında %100 pamuk astarlı sanatsal kanvas kumaş kulanılmaktadır.Hiçbir şekilde sağlığınıza hiçbir zararlı madde içermez ve koku yapmaz.

Soru:Tablolarda kullandığınz mürekkep özeliğini nedir?

Cevap:Tabloların üretiminde kullanılan HP marka mürekkep 100 yıl solmama garantilidir. Sağlığa hiçbir zararlı madde içermez koku yapmaz.

Soru:Tablolarınızda koruyucu kaplama var mı?

Cevap:Tabloların üretiminde baskı sonrası yarı mat özel vernik kaplama yapılmaktadır.Bu sayede tablolar toz ve nemden etkilenmeden temizlenebilir yıllarca kullanılabilir.

Soru:Tablolarda kullandığınız ahşap kasnağın özelliği nedir?

Cevap:Tablolarda özel olarak kurutulmuş ağaçtan üretilen 3cm en 2cm boy şase kullanılmaktadır.Bu sayede kasnak zamanla eğilme veya çatlama yapmaz. Kanvas baskı ahşap kasmak üzerine gerilerek arkadan çakma sistemi ile tablo haline getirilir.Baskı görselin içindeki doku ile kenarlarda devam eder böylece dıştan çerçeveye gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Soru:Tabloları duvarıma nasıl asabilirim?

Cevap:Tablolar hafif ahşap şase sayesinde kolaylıkla asabilen kullanıma hazır halinde teslim ediyoruz.Tablonuzun ölçüsüne göre bir veya iki çivi ile kolaylıkla asabilirsiniz.

Soru:Hangi ölçülerde tablo üretiyorsunuz?

Cevap:Web sitemizde her ölçüde tablo bulabilirsiniz.Beğendiğiniz modelin detaylı arama sayfasında ölçüleri sipariş edebilirsiniz.özel ölçülerde tablo isteminiz halinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Soru:Parçalı tablo nedir?

Cevap:Parçalı tablo,yan yana asıldığında bütünlük sağlayan,tek bir imajın farkılı tablo parçalrına basılmış halidir.Parçalı tablolar 3ve 5 li setler halindedir istenilen ölçüler sipariş edilebilmektedir

Soru:Toptan tablo siparişi nasıl verebilirim?

Cevap:Tobtan tablo siparişlerinizde iletişim bölümünde bizimle irtibata geçebilirisiniz.

 

SİPARİŞ BİLGİLERİ…

Soru:Ürünü beğenmezsem değişim veya iade yapabilirmiyim?

Cevap:Ürünleriniz sizin verdiğiniz sipariş üzerine üretildiğinden bizden veya kargodan kaynaklanan bir hata olmadığı sürece değişim veya iade kabul etmemekteyiz.

Soru:Hediye paketi yapıyor musunuz?

Cevap:Evet.İLETİŞİM  sayfasından bizimle irtibata geçerek istediğiniz ürüne hediye paketi veya hediye notu eklemeniz mümkündür.

Soru:Özel günler için paketin içine not ekleyebilirmiyiz?

Cevap:Evet.İLETİŞİM sayfasından istediğiniz ürüne bizimle irtibatageçerek hediye paketi ve notu eklemeniz mümkündür..

Soru:Tablomda problem varsa ne yapmalıyım?

Cevap:Mükemmel işçilik kalitesi ve en iyi malzemeler ile üretilen ürünlerinizde tarafımızdan kaynaklanan bir sorun varsa bu bize e-mail ile bildirmeniz ve fotoğrafını göndermeniz yeterli olacaktır.Kon ile ilgili araştırma en kısa zamanda yapılacak ve size geri dönüş sağlanacaktır.Bizden veya kargodan kaynaklanan her türlü hata için tablonuz yeniden üretilecek veya fatura ile birlikte ücret iadesi yapılacaktır.

Soru:Dekorme.com’dan nasıl sipariş verebilirim?

Cevap:İlk kez normal üyelik ve misafir üyeliği olan herkes dekorme.com’dan sipariş vereilir..

Soru:Toplu siparişlerde indirim uyguluyormusunuz?

Cevap:Evet toplu sipariş verebilmeniz için ve bu tür konularda yardım alabilmeniz için iletişim bölümünden yardım alabilirsiniz.

Soru:Başka nereden sipariş verebilirim?

Cevap:dekorme.com ailesi olarak şuanda sadece web sitemizden sipariş almaktayız yakında yeni yeniliklerle siz değerli müşterilimize yine ve her zaman hizmet veriyor ve vermeyede devam edicez.

KARGO BİLGİLERİ..

Soru:Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?

Cevap:Çeşitli kargo firmaları ile çlışıyoruz örneğin ptt kargo,aras kargo,yurtiçi karfo ve mng kargo ile çalışmaktaktayız.

Soru:Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Cevap:Sipariş takip bölümünden takip edebilirsiniz.

Soru:Tablom kargoda zarar görürse nasıl bir yol izlemeliyim?

Cevap:Ürününüz teslim almadan önce kargonuzda yırtılmış ezilmiş tahrib olmuş vs. zarar görmüşse o anda kargo yetkilisiyle beraber tutanak tutturmalı ve faturanızla birlikte yeniden bize yollamanız durumunda yenisi ile değişirebiliriz..

Soru:Siparişim ne zaman teslim edilir?

Cevap:Siparişiniz bize iletildiğinden itibaren en kısa süre içerisinde size teslim ederiz..

Soru:Kargo ücreti ne kadar?

Cevap:ÜCRETSİZ KARGO..

ÖDEME BİLGİLER..

Soru:Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Cevap:kredi kartı ve havale işlemiyle satış yapmaktayız kapıda ödeme seçeneğimiz maalesef yoktur..

Soru:Kredi kartına taksit seçeneğiniz varmı?

Cevap:Evet anlaşmalı olduğumuz bankalarla taksit seçeneği vardır.