3d Secure Güvenli Ödeme

"3D Secure", İnternet'te, kredi kartı ile yapılan işlemlerde, güvenlik amaçlı kullanılan bir dünya standardıdır. 3D Secure sistemi ile alışveriş esnasında bankanızca belirlenen ve size bildirilen şifre sayesinde, kredi kartınız bilginiz ve onayınız olmadan kullanıma karşı en yüksek düzeyde korunmuş olur.

3D Secure sistemine kayıt işlemi ücretsizdir. Eğer kredi kartınızın bu özelliği yoksa lütfen bankanıza başvurunuz. Internette, alışverişinizin kredi kartı ile ödeme aşamasında banka tarafından cep telefonunuza bir şifre gönderilecektir. Bu şifrenin sisteme girilmesi ile kredi kartı ödeme onayı verecektir. Kredi kartı bilgilerinin sisteme girilmesi sırasında bilgileriniz yalnızca siz ve bankanız arasında paylaşılacaktır. Bu bilgiler tarafımızdan kesinlikle saklanmamaktadır. Bu yöntemle kredi kartınızın yetkisiz kişiler tarafından kullanımı engellenmiş olacaktır. Kredi kartı bilgilerinizi ve şifrenizi girdiğinizde kimlik doğrulama işlemi bankanız tarafından yapılacak ve onaylanacaktır. 

3D Secure ile ödeme yaptığınızda bankanızın güvenlik sisteminden başarı ile geçmiş olursunuz. Kullanılan kartın çalıntı olmadığı ve kart sahibinin bilgisi içinde kullanıldığı kabul edilmiş olunur. İleride kart sahibi, banka ve internet sitesi arasında kartın güvenliği ile ilgili hiçbir sorun çıkmaz. Bankalar bu iş için herhangi bir ücret almamaktadırlar.